رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کبودراهنگ گفت: علاوه بر آسیب ها ظرفیت های فضای مجازی را باید در جامعه تبیین کنیم.

به گزارش سایت خبری کورنگ نیوز ؛ فتح الله ضابطی، رئیس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی کبودراهنگ در ابتدای جلسه ستاد سازماندهی امور جوانان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی اظهار کرد: فضای مجازی قتلگاه نوجوانان و جوانان ما شده است و باید با ورود هوشمندانه در این فضا از ملزومات امروز جامعه است.

وی با اشاره به استفاده حداکثری از فضای مجازی افزود: بهترین روش حمله به شبهات دشمن حمله با ابزار خود اوست و حرکت جهادی در این عرصه دشمن را شکست خواهد داد.

ضابطی نسل جدید جوانان جامعه را نسل اینترنت و فصای مجازی دانست و عنوان کرد: فضای مجازی امروز با تسخیر سبک زندگی جوانان در حال رخنه به فرهنگ ها و باورهای ماست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کبودراهنگ گفت: شبکه مجازی مرزها را شکسته است و دشمن از طریق اینترنت موبابل و شبکه های اجتماعی وارد خانه ها و رختخواب فرزندان ما شده است.

وی ضمن هشدار در خصوص اعتیاد به فضای مجازی افزود:امروز اعتیاد در فضای مجازی شهرستان در حال گسترش است و آموزش رژیم مصرف فضای مجازی راهکار مقابله با این معضل است.

ضابطی با اشاره به فرصت های موجود در بستر فضای مجازی اضافه کرد: امروز با واقع بینی در فضای مجازی می توان از ظرفیت های موجود در این فضا بهره برد.

درانتهای این جلسه مصوباتی درحوزه های فرهنگی آموزشی و تولیدات محتوایی در فضای مجازی مطرح و به مسئولین ادارات ابلاغ گردید.

انتهای پیام/ وحید رستمی