رئیس جمعیت هلال احمر کبودراهنگ از برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال‌احمر در این شهرستان خبر داد.

جبار طهماسبی با اعلام برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در شهرستان کبودراهنگ اظهار کرد: امروز (۲۳ خردادماه) با توجه به برنامه ریزی های قبلی و هماهنگی‌های لازم در این خصوص، انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر شهرستان همزمان با سایر نقاط کشور و با حضور اعضای ناظر و هیات‌های اجرایی در ساعت مقرر (۱۰صبح) شروع شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کبودراهنگ با اشاره به برگزاری این انتخابات افزود: کاندیداهای عضو در جمعیت هلال احمر که از قبل اقدام به ثبت نام کرده بودند، پس از بررسی‌های به عمل آمده و استعلامات از مراجع ذیصلاح و طی مراحل قانونی با یکدیگر رقابت می کنند.

وی افزود: در این دوره از انتخابات۷۳۵ عضو جمعیت هلال احمر از شهرستان، واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند و در تصمیم گیری و تصمیم سازی های جمعیت هلال احمر مشارکت خواهند کرد.

طهماسبی در پایان با اشاره به نفرات انتخاب شده در این انتخابات خاطر نشان کرد:از ۱۳ نامزد شرکت کننده در این انتخابات آقایان عیسی جعفری،نادر کرمی،رضا بلالی و مهدی حضرتی به عنوان شورای اجرایی و آقای محمد نوری به عنوان بازرس منتخبین جمعیت هلال احمر این شهرستان بودند که آقای عیسی جعفری و نادر کرمی به مجمع استانی راه پیدا کردند.

انتهای پیام/وحید رستمی