حجت الاسلام ابوالحسن کیهانی گفت: جامعه روحانیت و هیئات مذهبی بلافاصله بعد از فرمان مقام عظمای ولایت برای دستگیری از آسیب دیدگان و نیازمندان آبرومند کرونا وارد عمل شده و با شناسایی افراد آسیب دیده اقتصادی به آن ها کمک رسانی کرده اند.

حجت الاسلام ابوالحسن کیهانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کبودراهنگ در گفتگو کورنگ نیوز؛ با اشاره به اهمیت موضوع کمک رسانی در ایام شیوع بیماری کرونا اظهار کرد: با توجه به لزوم کمک رسانی به هم نوعان و در شرایطی که بیماری کرونا آسیب بسیار جدی از لحاظ اقتصادی به مردم وارد کرده است پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب لازم است آحاد جامعه با تمام قدرت جهت تحقق فرمان رهبری و کمک به همدیگر قدم برداریم.

وی در ادامه افزود: کلیه مردم جامعه در این شرایط حساس بیماری باید با همکاری و همیاری یکدیگر شرایط مطلوبی در جامعه فراهم کنیم.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان کبودراهنگ بیان کرد: جامعه روحانیت در این شهرستان با تمام قوا تا ریشه کن شدن بیماری کرونا پای کار خواهند بود و اقدامات بسیار خوبی نیز در همین راستا انجام شده است.

کیهانی با اشاره به میزان کمک های توزیع شده در بین مردم افزود: به مدد الهی تا کنون بیش از ۷۵ میلیون تومان کمک های مومنانه و مواسات در بین نیازمندان آسیب دیده از بیماری کرونا در سطح شهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام/وحید رستمی