امین شیخی زاده با بیان اینکه کیفیت آب به صورت روزانه در حال پایش است، گفت: با توجه به اهمیت سلامت و بهداشت آب مصرفی، ارتقا و بالا بودن کیفیت آب از اولویت های اصلی در شهرستان کبودراهنگ است.

به گزارش کورنگ نیوز؛ امین شیخی زاده، رئیس امور آب و فاضلاب شهرستان کبودراهنگ در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به ارتقای کیفی سلامت آب شرب شهرستان اظهارکرد: با توجه به اهمیت سلامت و بهداشت آب مصرفی، ارتقا و بالا بودن کیفیت آب از اولویت های اصلی در این شهرستان است و کیفیت آب به صورت روزانه پایش می شود.

وی در خصوص ارائه خدمات مطلوب به مشترکین افزود: هدف ما خارج کردن مصرف آب از «تک روستایی» به احداث و توسعه مجتمع های آب رسانی در سطح روستاهای شهرستان است که در حال حاضر بیش از ۵ مجتمع در حال فعالیت می باشد.

شیخی زاده در ادامه با اشاره به وجود انشعابات غیر مجاز در سطح شهرستان اضافه کرد: اخیرا با پیمان کار در جهت برخورد قانونی و جدی با متخلفین عقد قرارداد شده است.

رئیس آب و فاضلاب شهرستان کبودراهنگ موضوع پرداخت مطالبات توسط مشترکین را از موضوعات مهم دانست و گفت: تاکنون بیش از ۲ و نیم میلیارد تومان از مطالبات این اداره توسط مشترکین پرداخت نشده است که این موضوع می تواند در راستای ارائه خدمات مطلوب و بهینه نقش موثری داشته باشد.

وی به اشاره به انجام طرح های فاضلاب شهری در سطح شهرستان بیان کرد: بیش از ۸۵ درصد فاضلاب شهری کبودراهنگ انجام و این موضوع در حال پیگیری برای تحقق ۱۰۰درصدی است و همچنین مطالعه طرح فاضلاب شیرین سو و گل تپه نیز به پایان رسیده که در صورت تامین اعتبار عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

شیخی زاده با اشاره به راه اندازی اکیپ های حوادث و اتفاقات در بخش های سه گانه اضافه کرد: طی ۲۰روز گذشته با راه اندازی اکیپ های اتفاقات و حوادث در بخش مرکزی، شیرین سو و گل تپه به صورت جداگانه قدم مثبتی در راستای پیشگیری و مدیریت حوادث و اتفاقات آب خواهیم برداشت.

وی هدف آب و فاضلاب از یکپارچه سازی در مدیریت را ارائه مطلوب خدمات دانست و خاطر نشان کرد: توسعه، بالا بردن سطح رضایت مندی مشترکین، چابک سازی و بسیج امکانات در جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری در بحث گام دوم انقلاب و جهش تولید و اعتماد به جوانان اصلی ترین هدف یکپارچه سازی مدیریت در امور آب و فاضلاب است.

انتهای پیام/وحید رستمی