خیر کبودراهنگی به پاس حرکت رزمندگان سپاه پاسداران در انتقام سخت از تروریست های آمریکایی و سیلی موشکی در پایگاه عین الاسد ملک چهار میلیاردتومانی خود را به هئیت رزمندگان شهرستان کبودراهنگ اهدا کرد.

به گزارش کورنگ نیوز ،سید هدایت الله جعفری از بازنشستگان فرهنگی و همچنین از جانبازان حماسه پنجم آبان کبودراهنگ است که به وصیت پدر سال هاست در امور خیّرانه و خداپسندانه شهرستان کمر همت بسته است.

حاج سید هدایت الله جعفری جانباز و بسیجی سال های دور کبودراهنگی در اقدامی خداپسندانه  به پاس شجاعت سپاه پاسداران در موشک باران پایگاه عین الاسد و حرکت عزتمندانه جمهوری اسلامی ایران در مقابل جنایت آمریکا ملک ۴ میلیاردی خود را  به هیئت رزمندگان شهرستان کبودراهنگ اهدا کرد.

وی در پاسخ خبرنگار کورنگ نیوز که با چه نیتی این کار خداپسندانه را انجام داده اید می گوید: شهادت حاج قاسم سلیمانی غمی بزرگ در دل امت اسلامی به ویژه مردم ایران ایجاد کرده بود و این حرکت عزتمندانه و دندان شکن سپاه یا به فرموده مقام معظم رهبری (سیلی اول به آمریکا) مرحمی بود بر دل های داغدیده ما و بنده از همان روز این ملک را به نیت تقدیر از این حرکت غرور آفرین تقدیم هیئت رزمندگان اسلام شهرستان کبودراهنگ کردم.

وی با بیان اینکه حیثیت و اقتدار آمریکا موشک باران شد افزود:این حرکت سپاه ابهت آمریکا در منطقه را درهم کوبید و انتقام سختی از آمریکا در منطقه و جهان بود.

ملک اهدا شده این خیر کبودراهنگی ساختمانی به مساحت ۸۰ متر مربع در اصلی ترین نقطه شهر کبودراهنگ است که از این پس به عنوان دفتر هیئت رزمندگان اسلام شهرستان کبودراهنگ استفاده خواهد شد.

با حسابی سرانگشتی از اقدامات این شخصیت عرفانی دریافتیم که وی از اشخاص خیر و خداجویی در سطح شهرستان کبودراهنگ است که سال هاست به چنین اقداماتی مشغول است.

او از سال ها پیش به وصیت پدر از توسعه دهندگان و سازندگان مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام و فاطمیه کبودراهنگ و همچنین از افرادی است که هزینه های فراوانی در حفظ و نگهداری و کارهای عمرانی جوار امام زادگان کبودراهنگ انجام داده است.

عصر دیروز در مراسمی نمادین که با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ وبرخی از اعضای هیئت رزمندگان برگزار شد از اقدامات حاج سید هدایت الله جعفری تقدیر و ساختمان اهدایی وی با حضور شخص ایشان به عنوان دفتر هیئت رزمندگان افتتاح گردید.

 

 

انتهای پیام /وحید رستمی