اولین نشست خبری رزمایش سراسری کمک مومنانه پیرو فرمایش مقام معظم رهبری در راستای کمک به افراد آسیب دیده در ایام بیماری کرونا با حضور امام جمعه وفرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ و اصحاب رسانه برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ نیوز ؛،در ابتدای این نشست خبری سرهنگ محمود بداغی فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت برگزاری رزمایش مجاهدانه در راستای مبارزه با بیماری کرونا اظهارکرد: در راستای تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری در خصوص کمک مومنانه جلسات هماهنگی این رزمایش با هماهنگی ائمه جمعه شهرستان بلافاصله با قید فوریت آنی تشکیل و دستورالعمل های ابلاغی به حوزه های مقاومت بسیج اعلام شد.

وی بابیان اینکه از زمان شیوع بیماری کرونا نیروهای بسیجی در عرصه های مختلف همانند دوران دفاع مقدس پای کار آمده اند اضافه کرد:حال و هوای مجاهدت های این روزهای بسیچ در عرصه مبارزه با کرونا یادآورحماسه های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

بداغی با تقدیر از حرکت خودجوش مردم و خیرین در عرصه کمک به هم نوعان افزود: قبل از شروع رزمایش تهیه و توزیع مواد بهداشتی و ضد عفونی معابر و توزیع بیش از۴هزار بسته غذایی و بهداشتی توسط نیروهای جهادی شهرستان تا به امروز قابل تقدیر بوده و بیش از ۱۲۰ میلیون تومان کمک نقدی از حرکت های جهادی مردم این شهرستان می باشد.

وی در تشریح پیشرفت رزمایش کمک مومنانه درسطح شهرستان گفت: در مرحله اول شناسایی بیش از ۱۸۰۰ خانوده آسیب دیده شهرستان توسط فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج خواهر و برادر با حفظ عزت نفس خانواده ها تا به امروز صورت گرفته است و تاکنون بیش از۸۰۰ میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده است.

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ ضمن اظهار امیدواری خاطر نشان کرد:همان طوری که مردم متدین،شریف و ولایتمدار شهرستان در عرصه های مختلف دفاع از اسلام و انقلاب پیشقدم و پیشتاز بوده اند در این امر خطیر و در لبیک به ندای مقام معظم رهبری در حمایت از خانواده های آسیب دیده حماسه ای دیگر رقم خواهند زد.

حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در ادامه این نشست با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح جهان اظهار داشت:این ویروس با وجود تلفات سنگین اقتصادی و جانی که در جهان داشته است موجب شکست هیمنه پوشالی دشمنان و بروز و ظهور اسلام ناب ئر جهان شد که مردم سراسر دنیا برای رهایی از این بیماری سر سجده به آستان الهی فرود آورده اند.

وی با انتقاد از توطئه های بیولوزیکی دشمنان بیان کرد:دشمنان اسلام با این توطئه خود نه تنها به اهداف خود نرسیدند بلکه مردم ما را نسبت به این گونه تهاجمات آگاه تر و حساس تر کردند تا مردم مسلمان ایران اسلامی در مقابل اینگونه تهاجم آگاه تر باشند.

در پایان این نشست فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ بار دیگر ضمن اعلام شماره حساب های ستاد مردمی کمک های مومنانه شهرستان کبودراهنگ از مردم فهیم و خیر اندیش شهرستان خواست تا با کمک های نقدی و غیر نقدی خود هموطنان آسیب دیده خود را یاری نمایند.

شماره حساب ها به شرح ذیل است:

شماره کارت: ۱۹۹۸-۱۰۰۴-۸۱۷۰-۶۲۷۳

شماره حساب:۱-۵۵۵۵۵۵۵-۷۵۸-۳۳۱۵

در ضمن کلیه حوزه ها پایگاه ها و رده های بسیج آکادگی کامل جهت دریافت کمک های نقدذی و غیر نقدذی همشهرستانی های عزیز را خواهند داشت.

انتهای پیام/وحید رستمی