سردار طلایی نیک با بیان اینکه برخی ها با اتکا به آرای مردم به فکر منافع شخصی افتادند، گفت: انحراف از مسیر ولایت و دل بستن به کدخدا به جای خدا آفت موفقیت در برابر مشکلات کشور است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ نیوز ،سردار رضا طلایی نیک معاون پارلمانی وزارت دفاع شامگاه دیشب در چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یوم الله ۲۲ بهمن درجمع مردم روستای خان آباد شهرستان کبودراهنگ اظهار کرد:ر ژیم طاقوت ریشه در استکبار و ظلم داشت و ظلم باعث نابودی می شود و پابرجا نخواهد ماند.

وی با اشاره به رمز ماندگاری شهدا افزود: شهدا عند ربهم یرزقون هستند ولی آن چه که سردار دل ها را به این درجه رسانده است اخلاص و ایمان واقعی او بود.

طلایی نیک اخلاص در عمل را در گرو تفکر خدایی دانست و اضافه کرد: اخلاص یعنی با تمام وجود فقط به در راه خدا و برای خدا کار کردن.

معاون پارلمانی وزیر دفاع با اشاره به برخی سنگ اندازی ها در مسیر انقلاب افزود: در مسیر انقلاب تفرقه افکنی ها و سنگ اندازی های زیادی شده است اما این انقلاب با استقامت تا قیام امام مهدی(عج) ادامه خواهد داشت.

وی شئون عاقبت به خیری را در گفتار شهدا دانست و گفت: یکی از شئون عاقبت بخیری در دنیا و عاقبت نسبت شما با جمهوری اسلامی و انقلاب است و آزادگی در گرو انقلاب قوی و نظام قوی داشتن است.

طلایی نیک در خصوص برگزاری یادواره های شهدا بیان کرد: یادواره شهدا باعث بقای فرهنگ شهادت خواهد بود و این قدرت، قدرت بازدارنده درمقابل استکبار جهانی است.

وی با اشاره به وابستگی نظامی به آمریکا در زمان شاه افزود: بیش از ۹۰ درصد ارتش زمان شاه را آمریکا تامین می کرد و در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا با خباثت و حیله گری قرارداد خرید تسهیلات نظامی ما را متوقف کرد تا ما بیش از پیش به او احساس نیاز کنیم.

معاون پارلمانی وزیر دفاع با انتقاد از برخی جریان ها عنوان کرد: بعضی ها بلندگوی دشمن هستند و ضعف های ما را بزرگ می کنند، ولی قدرت بلامنازع فرزندان ما را در کشور نمی بینند، امروز به برکت همین انقلاب جز ده کشور اول در صنایع نظامی هستیم.

طلایی نیک با هشدار به برخی جریان ها که عزت را درگرو مذاکره با غرب می دانند، تاکید کرد: ما در سال های تحریم در عرصه های علمی،صنایع دفاعی و کشاورزی به خود کفایی تمام محصولات استراتژیک رسیدیم.

معاون پارلمانی وزیر دفاع با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی و گلایه مندی های مردم خاطر نشان کرد: مردم از بی عدالتی فساد و اقتصاد ناراحت هستند و برخی ها با ناسپاسی و اتکا به آرای همین مردم به جای خدمت به مردم به فکر منافع شخصی افتادند.

وی در پایان با اشاره به رموز موفقیت در کشور خاطر نشان کرد: انحراف از مسیر ولایت و دل بستن به کدخدا به جای خدا آفت موفقیت در برابر مشکلات کشور خواهد بود.

 

انتهای پیام/وحید رستمی