مام جمعه شهرستان کبودراهنگ گفت:مسئولین بدانند که دشمنان در طول تاریخ همیشه مات و مبهوت قدرت جوانان این کشور بوده اند و اعتماد به جوانان حماسه های دیگر خواهد آفرید.

به گزارش کورنگ نیوز ،حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این شهرستان ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی و مقام و منزلت شب های قدر اظهارکرد: تمام مقدرات انسان در شب های قدر نوشته می شود و امیدواریم که بتوانیم با معرفت شب های قدر را درک کنیم.

وی با انتقاد از روزه خواری در ملا عام افزود:کسانی که در ملا عام اقدام به روزه خواری می کنند باعث تضعیف روحیه روزه داران و تقدس زدایی از جامعه اسلامی می شوند.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ با اشاره به آزاد سازی خرمشهر اضافه داشت: جوانانی که دیروز در خلق حماسه آزاد سازی خرمشهر مجاهدت کردند امروز دغدغه شغل دارند و این در شان جوانان مملکت ما نیست.

وی با تاکید بر قدرت جوانان این مرز و بوم تاکید کرد:مسئولین بدانند که دشمنان در طول تاریخ همیشه مات و مبهوت قدرت جوانان این کشور بوده اند و اعتماد به جوانان حماسه های دیگر خواهد آفرید.

باقری با اشاره به فرزند آوری در جامعه خاطر نشان کرد: کسانی که فرزند آوری را به خاطر مسائل اقتصادی به تاخیر می اندازند به قرآن و وعده الهی شکاک هستند.

  • نویسنده : وحید رستمی